Prosinec 2011

Mlha -----Phantom Of The Forest-----

14. prosince 2011 v 10:14 | Alva |  ZBYTKOVÝ materiál
MLHA
Další z těch narychlo zhotovených slohových útvarů. Jo, vím, že už je to ohrané, ale bohužel. Času právě teď moc nazbyt není, tak nezbývá než zabrousit do skladu s 'povinnými veledíly', jejichž zadání nám učitelka tak ráda servíruje každý druhý den. Můžu vám ale slíbit, že usilovně vymýšlím zápletku k Hříchům, která by nebyla debilní nebo moc 'paci-čmuchy', pro vkus a dobro nás všech. Nicméně tentokrát na naši školu zaútočil smog a tak logicky téma muselo být mlha. Takže zatímco všichni ostatní buď psali o tom, jak ráno vstali, zjistili, že rodiče nejsou doma a byli rádi, když se jim vrátili živi a zdrávi, já se samozřejmě jak jinak musela trhnout. No co, nerada píšu o sobě nebo ze svého úhlu pohledu jako hlavní osoby. Takže tady je opět trochu Švédska pro ty, co chápou moji chorobnou závislost. A pro ty, co ne, no...holt se buď časem poučíte, nebo se běžte klouzat.

Entry no. 2 - Possess Your Mind

3. prosince 2011 v 16:46 | Alva |  What's UP ?
Takže o čem by vlastně měl být tento příspěvek? Jak se dá kulturní zážitek (čtěte divadelní představení v prostorách zdravky) převést na teorii, která vám vrtá v hlavě již delší dobu? Jednoduše. Pozorujte okolí, smějte se všemu, co vám směšné přijde a zůstaňte ve střehu.
Takže v podstatě vám trochu objasním, na čem, že to obchodní akademie byla a jak mě to donutilo zamyslet se nad tím, jaké vzorce chování se u mých spolužáků projevují.