Spolupráce jako motor k tvorbě

29. července 2011 v 14:23 | Alva |  ZAJÍMAVOSTI mimo mísu
K čemu tenhle článek? Jen taková informativní vsuvka, než se to tady trochu zorganizuje a začne se něco dít. Takže tady je takový krátký výčet projektů, kterých se mimo jiné účastním.Byla bych ráda, kdyby jste se jako případní návštěvníci zastavili na těchto adresách, pokud vás zaujmou. Rozhodně nejde o žádnou masivní chuť o zvedání návštěvnosti a daleko víc zajisté potěší názor, než pouhá návštěva. Kritika, ať už pozitivní, či negativní by hodně pomohla.


KHURNIK SHOPA FÓRUM

Takže o co ve zkratce jde:
Jako jedna ze tří autorek se podílím na vytváření tohoto fóra.Najdete mě zde jako hlavní mužskou postavu, Xaviera. Jde vlastně o komplexní a rozsáhlejší pokus o psaní povídky, než na blogu. Rozdílný je taky styl psaní, kdy se vzájemně střídají postavy a zároveň s tím i osoba, která popisuje své vlastní myšlenky, skoro co každé dva odstavce. Jde nám o to, vyzkoušet a otestovat tento jednorázový způsob popisu jednotlivých charakterů. Nám to rozumitelné je, ovšem potřebujeme širší spektrum hodnocení, protože řeci jenom, autoři tomu rozumět můžou, ale ostatní můžou jen zvesela kroutit hlavou nad nesmyslem. Vlastně jde o spojení tří hlavních postav z různých povídek každé z nás, kdy se jejich charaktery setkávají za úplně jiných okolností a děj se soustředí pouze na ně. Je to taková sci-fi/fantasy povídka.


KNIHY.BLOG.CZ

Pomalu se rozjíždějící blog, který má za cíl stát se takovou řekněme encyklopedií knih všech žánrů a autorů. Chceme vám tímto poskytnout rychlý a jendnoduchý přehled o knize, jejím autorovi, popřípadě dalších dílech série, něco, co by vám mohlo pomoci zorientovat se v tom, jeslti je právě tahle kniha podle vašeho gusta. Výsledek by měl být takový, že když nebudete mít akutně co číst, tak si najdete tyto stránky a podíváte se, co je právě nového ve vaší oblíbené kategorii, nebo co by vás zajímalo ze starších děl. Nebo pokud nebudete vědět, na co udělat do literatury referát, můžete tady hledat pomoc. To je zatím jen vzdálená budoucnost, ale usilovně se snažíme o dosažení tohoto cíle. Najdete mě zde, jako jednu z autorek, takže případné otázky o knihách nebo sutorech, případně žádosti o zaslání obsahů stačí směřovat tam.


OSTŘÍ MOCI

Blog jako každý jiný. Hlavním námětem je povídka o čarodějích, ale najdete tu i další věci, jako hodnocení knih, hudebních interpretů apod.Takže tohle jsou všechny projekty, které bych v rámci své činnosti chtěla zmínit. Doufám, že se podíváte, popřípadě sdělíte svůj názor na kterýkoliv z nich. Musím říct, že spolupráce s těmito lidmi mi přináší hodně dobrého, nové zkušenosti a taky nápady, o kterých bych jinak ani neměla šanci uvažovat. Všichni, kteří se na těchto dílech jakkoli podílejí, jsou skvělí a zaslouží si obdiv a gratulace. Takže snad je potěšíte tím, že jim sdělíte svůj názor na jejich práci. děkuju předem za ně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama